DUK-PC - opravna počítačů a notebooků v Brně

Záloha dat

Pokud potřebujete vyzálohovat Vaše data např. před instalaci nového operačního systému Windows, tak Vám s tím rádi pomůžeme.

V dnešních dobách se již data nevypalují na pomalá datová media CD / DVD, ale stále častěji se využívá externích disků (mají větší kapacitu a vyšší přenosovou rychlost)

Pakliže vlastníte externí disk s rozhraním USB 3.0 a rychlejším, tak pro nás není problém Vaše data z notebooku vykopírovat právě sem. I kdyby se jednalo o notebook, který již nenabíhá do Windows.

V případě, že máte vadný pevný disk v notebooku a nemáte svůj externí disk, tak se vůbec nic neděje. 
Pokud bude povrch Vašeho disku v dobré kondici (to vždy odhalíme kompletním testem Vašeho pevného disku), tak Vaše data přesuneme na náš disk a po nainstalování Windows na nový disk je přesuneme zpět.

Pokud má Váš pevný disk již hodně vadný povrch, který by bránil úspěšnému vykopírování dat, tak volíme variantu, že Váš původní disk namontujeme do rámečku dle Vašeho výběru. Skladem máme USB 2.0 i USB 3.0 externí boxy a tím vznikne z Vašeho původního pevného disku externí disk se všemi Vašemi daty. Následné kopírování bude již na Vás. 
Tato varianta je výhodná v tom, že nikdo jiný než vy nesahá na Vaše data. Nevýhodná je v tom, že pokud je disk hodně vadný, tak se může jednat o časově velmi náročnou operaci a někdy i né zcela úspěšnou.

Montáže do externích boxů provádíme na počkání zdarma ( u 95% notebooků)

Cena zálohování dat na náš disk a posléze zpět k Vám je 700,- Kč a je omezena kapacitou 500GB.
Překročení této kapacity se účtuje. Časově je to také náročné, neboť máte li 700GB důležitých dat, tak my musíme vykopírovat tento objem dat 2x. (a to už zabere nějaký čas:))