DUK-PC - opravna počítačů a notebooků v Brně

Odvirování notebooku

PROVÁDÍME ODVIROVANÍ ZAVIROVANÝCH NOTEBOOKŮ.


Odstraníme škodlivý a nežádoucí software z Vašeho infikovaného notebooku.

Zavirované notebooky léčíme vždy nejdokonalejším antivirem na trhu.

Mnoho uživatelů notebooků si myslí, či tajně doufá, že je ochrání nejnovější operační systém nebo dokonce antivirus zdarma:-)
Ovšem ruku na srdce, kdo z nás chodí do práce zdarma??? A ještě aby odváděl kvalitní práci???
Myslíme si, že známe odpověď na tuto otázku. NIKDO!
(zde je nutno ještě podotknout, že antiviry koupené se od stejného výrobce antiviru, který je zdarma, se nijak neliší - mají stejnou virou databázi a jsou určeny pro firmy, takže neumí také ochránit Váš notebook a ještě stojí nemalé peníze zbytečně)

Proto, i uživatelé, kteří mají jisté podvědomí o hrozbách na internetu a přitom mají antivirus zdarma, končí se zavirovaným notebookem stejně jako ostatní uživatelé.
Ovšem tyto případy zavirovaných notebooků nejsou většinou tak hrozné, jako uživatelé, 
kteří nepouživají žádný antivirus.
I antivir zdarma najde někdy nějaký vir ve Vašem notebooku. Sice na dané internetové hrozby reaguje se značným zpožděním, ale i něco je lepší jak nic.

Běžná cena odvirování nepřesáhne 1000,- Kč. Vždy je důležitý faktor počet virů a následný čas potřebný pro léčbu Vašeho notebooku.

Pokud je ovšem počítač již tak infikovaný, že odstranění napadených souborů by mohlo mít za následek ovlivnění chodu operačního systému, tak Vám raději doporučíme jiný postup než odvirování zavirovaného operačního systému Vašeho notebooku.

Nejprve bychom vykopírovali Vaše data ze zavirovaného pevného disku pod kvalitním antivirem do našeho počítače (při tomto procesu samozřejmě vše kontroluje antivir).
Posléze Vaše data ještě jednou otestujeme antivirem, pak Váš pevný disk zformátujeme tzv. LOW LEVEL formátem, pak přeinstalujeme operační systém a následně vrátíme data zpět do Vašeho notebooku.

Kryptovací viry se nesnažíme rozšifrovat. Tohle je běh na dlouhou trať, do kterého se pouštět nemůžeme z časových důvodů.